Pasja, profesjonalizm, jakość

Agencja Optima to multiagencja ubezpieczeniowa, która została założona w 2013 r. Nasze doświadczenie w branży daje szerokie spektrum możliwości, co wykorzystujemy podczas negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi.
Nasza specjalność to kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe zarówno małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.
Mając na względzie Państwa potrzeby, zawsze dogłębnie analizujemy sytuację szukając najlepszego rozwiązania i najkorzystniejszej oferty.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta. Zawsze staramy się pomóc w każdej sprawie ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każda Państwa potrzeba jest ważna.
Współpracujemy z ponad 10 różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi dzięki czemu porównujemy razem z Państwem dostępne oferty.
Wyznacznikiem jakości naszej pracy są polecenia i rekomendacje naszych klientów i fakt, że ponad 92% zalicza się już do grona stałych klientów.

Zapraszamy do kontaktu

Wszyscy Państwo jesteście u nas mile widziani.
Zapraszamy do kontaktu w dogodnej formie
W siedzibie Agencji Optima
ul. Powstańców Warszawy 3
05-840 Brwinów

  • kontakt telefoniczny:

    693 561 755

  • e-mailowo:
    biuro@optymalnie.com.pl
  • za pomocą komunikatora facebooku:
    f/NajtanszeAC

Zespół

Pomoc jest naszą Misją

Nasza pomoc obejmuje sprawy związane z szeroko pojętymi ubezpieczeniami. Zdajemy sobie sprawę, że tematy ubezpieczeniowe są często skomplikowane a ogólne warunki zagmatwane. Korzystając ze swojej wiedzy i długoletniego doświadczenia chętnie służymy pomocą i zawsze szukamy możliwości rozwiązania problemu. Nie istnieje u nas zwrot „Nie da się”. Robimy wszystko co w naszej moc, żeby wyjaśnić nawet najtrudniejszą sprawę.

Prywatnie

Agencja Optima to osoby o różnym charakterze i temperamencie. Pozwoliło to zbudować wartościowy, niepowtarzalny, zaangażowany i zgrany zespół który jest do Państwa dyspozycji.

Katarzyna Błaszczak

693 561 755

Ekspert ds. obsługi klientów strategicznych

Ubezpieczenia firm, ubezpieczenia flot samochodowych, ubezpieczenia dla pomocy drogowych

Od ponad 15 lat w branży ubezpieczeniowej. Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Negocjuję dla Państwa warunki odnośnie ubezpieczenia mienia firmy, ubezpieczenia OC działalności, ubezpieczenia flot samochodowych oraz ubezpieczenia grupowego dla pracowników.
Najwięcej satysfakcji sprawia mi wynegocjowanie najkorzystniejszych warunków dla Państwa i Państwa Firmy. Zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym kieruję się maksymą, że przeżyte doświadczenia nas wzmacniają a trochę z przymrużeniem oka podpisuję się pod stwierdzeniem, że najbardziej niebezpieczną rzeczą jest wyjść za próg domu ponieważ nigdy nie wiadomo dokąd nas nogi poniosą.
Zawsze z ekscytacją wychodzę z domu i czerpię radość z nowych wyzwań i nowych doświadczeń.
Prywatnie moją największą pasją są góry. Każdą wolną chwilę staram się spędzać aktywnie w górach niejednokrotnie zarażając moich przyjaciół swoją fascynacją do gór. Wielogodzinne wędrowanie sprawia mi ogromną radość.

Iwona Czarnecka

575 561 755

Ekspert ds. obsługi klienta indywidualnego

Ubezpieczenia
domów, ubezpieczenia samochodów, ubezpieczenia na życie

Posiadam wyższe wykształcenie z dziedziny Finansów i Ekonomii. Odkąd pamiętam pracowałam z klientem – począwszy od projektów w których uczestniczyłam w szkole średniej oraz na studiach.
W ubezpieczeniach pracuję od 2016 r. Specjalizuję się w obsłudze klienta indywidualnego. Jestem Państwa doradcą w zakresie ubezpieczeń samochodów, ubezpieczeń domów, ubezpieczeniach wyjazdów turystycznych oraz w ubezpieczeniach na życie. Z przyjemnością przygotowuję oferty ubezpieczenia dla Państwa w taki sposób żeby zakres ochrony był zgodny z potrzebami i oczekiwaniami. Najbardziej w tej pracy podoba mi się ciągły kontakt z ludźmi i fakt, że mam możliwość pomocy gdy jej Państwo potrzebujecie.
Prywatnie bardzo lubię słuchać muzyki i tańczyć stacjonarnie oraz klubach i na koncertach – to mnie odpręża i poprawia humor. Z rodziną lubię poznawać nowe miejsca w kraju i za granicą. Interesuję się również modą – lubię uzupełniać swoją garderobę.